Özyün Cami Halısı


Türkiye’deki diğer cami halılarından ayıran en büyük özeliklerden biri ilmek sıklığının daha fazla olmasıdır. Tamamen müşteri memnuniyetini hedefleyen Özyün Cami Halısı 46 yılda büyük başarılara imza atmıştır. Disiplinli ve dakik çalışma prensibiyle gelişime ve değişime daima hazır bir kuruluş olmuştur.

Bizim önceliğimiz, müşterilerimizin mutluluğu. Müşterilerimize Özyün Cami Halısı güvencesiyle hizmet veriyoruz bunun yanında Güvenli, mutlu ve keyifli bir ortam oluşturmak için var gücümüzle çalışıyoruz. “İnsan her şeyin en iyisine layıktır.” anlayışını benimsemiş olan yönetim ve çalışan kadrosuyla Özyün Cami Halı, bugüne kadar olduğu gibi gelecekte de en iyi ve en kaliteli ürünleri sizler ile buluşturacağına garanti etmektedir; yurt içinde olduğu gibi yurt dışındaki başarısını tüm dünya ülkelerinde elde etmek amacıyla kaliteyi elden bırakmamaktadır. Bunun yanında görsellik ve zarafet bakımından çığır niteliğinde olan motifler ile nakış işlemeli ebat ve renk seçenekleriyle sınırsız bir seçim tanımaktadır.

Başta da belirttiğimiz üzere gelişime değişime ve yeniliğe açık olan firmamız ürünlerine ve hizmetlerine gün geçmiyor ki yeni bir tanesini eklemesin. Bu anlamda ilgi ve dikkat çikici çalışmalarımızdan olan yeni cami halısında ilmek sıklığını artırarak ve maliyeti kısarak daha rahat bir ortam sağlamaktadır.

Özyün Cami Halısı sürekli yenilenen ve çağdaş yaşama ayak uyduran yapısı nedeniyle rahatlığı hijyeni ve samimiyet ortamının oluşturabilmesi için camilerimizin baş tacı olması için bu düzenin mimarı olmak.
Camilerimizin daha hijyenik ve yeni yaşam şartlarına uygun olabilmesi için firmamız sürekli çalışmaktadır. Her alanda ve uluslararası düzeyde hizmet vermek sınırsız çeşit ve ebatlarıyla donanmışü, kaliteli ürünlerimizi Bütün Dünya'ya duyurmak istemekteyiz. Çalışanlarımızın istek ve görüşlerini dinleyerek şirketin gelişimine katkıda bulunmalarını sağlamak istemekteyiz.

İletişim


Merkez

Manisa,
Adres Bilgileri
Türkiye

Nerde Ve Nezaman Hizmet Verir

Türkiyenin Her bölgesine Hizmet vermekteyiz Bizimle iletişim Numaralarımızdan iletişim kurabilir yada Talep Formunu doldurabilirsiniz.